Infračervený masážny prístroj na chudnutie​

Tento akčný výrobok Infračervený masážny prístroj na chudnutie​ od obľúbenej značky 4Home môžete zaobstarať u nás vo výpredajové akciu. Aktuálne v akcii za 23.49 €
Cena: 23.49 €

Infračervený masážny prístroj pomôže posilniť a vytvarovať zadok, paže, stehná, boky a brucho. Zároveň poskytne komplexnú masáž celého tela, podporí prekrvenie, pomôže uvoľniť svalové napätie a zmierniť bolesti chrbta.Tajomstvo spočíva v krúživom a hnetacom pohybe masážnej hlavice, ktorá napodobňuje pohyby rúk maséra. Masáž sa tak dostane hlboko do vnútorných vrstiev pokožky a intenzívne stimuluje odolné tukové bunky. Masážny prístroj navyše obsahuje infračervený žiarič, ktorý rozbíja, prehrieva a odstraňuje tuk a eliminuje efekt pomarančovej kože.Používajte 15 minút denne, získajte vysnívanú siluetu a rozlúčte sa s tukovými vankúšmi. Doprajte si relaxačnú masáž, schudnite a vytvarujte si postavu.Sada obsahuje 4 unikátne masážne podložky:

Masážna prstová podložka – napodobňuje masáž prstami, používa sa pri bolestivej celulitíde, na masáž chodidiel a na jemnú masáž svalov.
Valčeková podložka – odstraňuje celulitídu, pôsobí proti ochabovaniu, stimuluje prietok krvi, uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesti chrbta, uvoľňuje.
Guľôčková podložka – stimuluje a spevňuje svaly a pokožku pre hladší vzhľad. Zlepšuje krvný obeh v oblasti brucha, odstraňuje toxíny a zabraňuje zápche. Vhodné pre citlivé oblasti ako je brucho, krk, hrudník a prsia.
Vlnková podložka – používa sa v oblasti stehien a zadku. Simuluje profesionálnu tonizačnú masáž a zlepšuje prietok krvi.Tento masážny prístroj vám poskytne masáž celého tela. Váš chrbát sa pod vplyvom masáže uvoľní, pomôže od bolesti ramien a krku, zrýchli sa regenerácia natiahnutých svalov. Rozprúdi sa krvný obeh vo vašom tele, pomôže predchádzať kŕčovým žilám a opuchom nôh.Masážny prístroj sa stane vašim pomocníkom v boji proti celulitíde a ovisnutým svalom. Vďaka masáži dôjde k uvoľneniu napätia, zmierni sa stres a zlá nálada.Relaxačnú masáž si doprajte po náročnom dni v práci, tréningu alebo celodennej fyzickej aktivite.Napájanie: 230 V

Ďalšie produkty z kategórie Masážne prístroje

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top