Gyronetics Nastaviteľná plochá lavica, 112 x 46 x 56 cm

Tento žiadaný výrobok Gyronetics Nastaviteľná plochá lavica, 112 x 46 x 56 cm originál od výrobcu Gyronetics nájdete teraz takmer zadarmo. Ponuky od 65.99 €
Cena: 65.99 €

Gyronetics Nastaviteľná plochá lavica, 112 x 46 x 56 cm z kategórie Šport | Fitness | Posilňovacie stroje a prístroje | Posilňovacie lavice kúpite na Kokiskashop.sk za 65.99 €.

Pre silový tréning: Nastaviteľná plochá lavica série E od Gyronetics Nastaviteľná plochá lavica série E od Gyronetics je všestranné tréningové zariadenie pre silové cvičenia. Nastaviteľná rovná lavica je vhodná na začatie silového tréningu a je ideálna na cvičenie bez prídavného náčinia, s činkami alebo ťahmi za kábel. Posilňuje chrbát, brucho a trup: Plochú lavicu si môžete individuálne nastaviť na výšku od 44 do 56 cm v štvorcentimetrových krokoch. Jeho čierne čalúnenie je potiahnuté imitáciou kože a má potlač Gyronetics E-Series. Znesie maximálne zaťaženie 200 kg a je vhodný na silový tréning pre začiatočníkov aj pokročilých. Detaily: Má dĺžku 112 cm a šírku 26 cm Má šírku základne 46 cm Výškovo nastaviteľná v krokoch po štyroch centimetroch od 44 do 56 cm Má čalúnenie s poťahom z umelej kože vrátane potlače Gyronetics E-Series Vlastná hmotnosť: 10 kg Maximálna nosnosť: 200 kg Má pevný oceľový rám s vysokým maximálnym zaťažením Má nožičky chrániace podlahu s pogumovanými koncovými krytmi pre bezpečné postavenie Je vyhotovený vo farbe tmavošedá/čierna Kompletné rozmery: 112 x 46 x 44-56 cm (DxŠxV) Rozmery ležacieho vankúša: 112 x 26 cm (DxŠ) Silový tréning s polohovateľnou rovnou lavicou S polohovateľnou plochou lavicou máte tréningové zariadenie na bench press s činkami a na cviky ako fly, pullovery a dipy s činkami. Bez ďalšieho vybavenia môžete polohovateľnú rovnú lavicu použiť na silové cvičenia, ako sú motýliky, extenzie bokov alebo spätné rázy.

Ďalšie produkty z kategórie Posilňovacie lavice

Ďalšie produkty od výrobcu Gyronetics


Top