Gyronetics Nastaviteľná hyperextenzná lavička, 97 x 49 cm

Kvalitný a lacný výrobok Gyronetics Nastaviteľná hyperextenzná lavička, 97 x 49 cm originál od výrobcu Gyronetics jednoducho nájdete u nás za akčnú cenu. Teraz zaobstaráte len za 57.19 €
Cena: 57.19 €

Gyronetics Nastaviteľná hyperextenzná lavička, 97 x 49 cm z kategórie Šport | Fitness | Posilňovacie stroje a prístroje | Posilňovacie lavice kúpite na Kokiskashop.sk za 57.19 €.

Pre ergonomický tréning chrbta: Trenažér chrbta série E od Gyronetics Chrbtový trenažér Gyronetics E-Series je ideálny pre efektívny tréning s vlastnou váhou. Hyperextenziou alebo strečingom chrbta posilníte chrbtové svaly bez ďalšieho vybavenia. Gyronetics trenažér chrbta série E v detailoch Posilňuje chrbát: Trenažér chrbta série E stojí na protišmykových nožičkách a je vybavený praktickými podperami. Jeho nastaviteľné opierky nôh sú polstrované penou. Jeho čalúnenie s poťahom zo syntetickej kože má atraktívnu potlač Gyronetics E-Series. Pre ergonomický tréning si prispôsobíte chrbtový trenažér E-Series vašej výške pomocou rýchloupínacích prvkov. Po tréningu chrbta zaberá skladacie tréningové zariadenie málo miesta. E-Series hyperextenzná lavička: Má dĺžku 97 cm, šírku 49 cm a výšku 83 cm Je určený pre maximálne zaťaženie 120 kg Čistá hmotnosť je 8,5 kg Ľahko sa zloží, aby sa ušetrilo miesto Ideálne pre výšku postavy do 185 cm Dá sa ergonomicky nastaviť 3-cestné výškovo nastaviteľné opierky nôh 5-násobný výškovo nastaviteľný vankúš Vybavené nastaviteľnými, penou vystuženými opierkami nôh Obsahuje podložku na čalúnenie z umelej kože s potlačou Gyronetics E-Series Rozmery podložky (DxŠxV): 44 x 29 x 4,5-7 cm Stabilne stojí na protišmykových nožičkách Upevňuje sa pomocou rýchlouzáverov Prevedenie v tmavo šedej/čiernej farbe Rozmery (DxŠxV): 97 x 49 x 76-87 cm Posilnite si chrbát hyperextenziou Cviky s priamym a bočným predĺžením chrbta posilňujú predovšetkým spodnú časť chrbta. Prospieva to vášmu držaniu tela, stabilite tela a koordinovanej súhre brušných a chrbtových svalov.

Ďalšie produkty z kategórie Posilňovacie lavice

Ďalšie produkty od výrobcu Gyronetics


Top