Gorilla Sports Záťažové manžety 1 kg, 2 x 0,5 kg

Tento akčný a v zľave produkt Gorilla Sports Záťažové manžety 1 kg, 2 x 0,5 kg od známej značky Gorilla Sports môžete nájsť tu teraz práve v zľave! Ponuky od 11.59 €
Cena: 11.59 €

Gorilla Sports Záťažové manžety 1 kg, 2 x 0,5 kg z kategórie Šport | Fitness | Kondičné záťaže kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €.

Členkové závažiaČlenkové závažia s hmotnosťou medzi 1 a 4 kg neznie obzvlášť vyzývavo? Tieto športové doplnky určite patria k typom tréningových pomôcok, ktoré sú v bežnom živote opakovane podceňované. Ale: po upevnení, napríklad na zápästí alebo členku, sa závažia rýchlo ukážu ako zvláštna výzva. Najmä v súvislosti s niekoľkými opakovaniami sa rýchlo ukáže, že váha navyše „iba“ 1 až 4 kg môže znamenať veľký rozdiel. Ak ste teda dlho hľadali spôsob, ako svoj tréning ešte viac zintenzívniť, možno ste tu našli to správne riešenie. Prehľad výhod a detailov závažia 1 – 4 kg:Samozrejme, na zabezpečenie vyváženého tréningu sú vždy dodávané dve závažia0,5 kg: dĺžka 36 cm a výška 7 cm1 kg: dĺžka 38 cm a výška 8 cm1,5 kg: dĺžka 41 cm a výška 9 cm2 kg: dĺžka 45,5 cm a výška 10 cmv elegantnej čiernej farbeS praktickým suchým zipsomOznačenie hmotnosti (vrátane loga)Vyplnená oceľovým pieskomVyrobené z pevného polyesteru Vaše možnosti sú tu mimoriadne rozmanité a dajú sa využiť aj na kurzoch, napríklad s jogou alebo pilatesom, aby bolo vaše cvičenie ešte náročnejšie. S ohľadom na bezpečnostný faktor je však samozrejme vždy nevyhnutné zabezpečiť spoľahlivé upevnenie. Ak je toto zaručené, nič nestojí v ceste množstvu nových dojmov z cvičenia!

Ďalšie produkty z kategórie Kondičné záťaže

Ďalšie produkty od výrobcu Gorilla Sports


Top