Gorilla Sports Univerzálna tyč, 30/31 mm, hviezdicové zámky

Unikátny a žiadaný produkt Gorilla Sports Univerzálna tyč, 30/31 mm, hviezdicové zámky od výrobcu Gorilla Sports jednoducho získate u nás teraz v zľave! Akčné ceny od 53.89 €
Cena: 53.89 €

Gorilla Sports Univerzálna tyč, 30/31 mm, hviezdicové zámky z kategórie Šport | Fitness | Činky | Hriadele, osy k činkám kúpite na Kokiskashop.sk za 53.89 €.

Univerzálna tyč so závitom od Gorilla Sports je ideálnym vybavením pre cielený tréning tricepsov. Jeho paralelné rukoväte umožňujú prirodzenú polohu rúk, ktorá je šetrná k vašim kĺbom. Maximálne zaťaženie tricepsového trenažéra je 200 kg.Triceps je zodpovedný za natiahnutie hornej časti paže. Cvičíte ho napríklad v rámci benchpressu alebo špeciálne izolačným tréningom s tricepsovým trenažérom. Všetky podrobnosti o univerzálnej tyči:Vlastná hmotnosť: 10 kgMaximálna nosnosť: 200 kgRozmery vnútornej rukoväte: 45 cm a vzdialenosť medzi vnútornými rukoväťami 17,5 cmZáznamová plocha na stranu: 20 cmPresvedčí kvalitným chrómovaním a vrúbkovanými rukoväťamiMá označenie hmotnostiObsahuje dve hviezdne maticeVhodné pre kotúče s priemerom otvoru 31 mmRozmery: 86,5 x 18 cmČo by ste mali vedieť o tricepsochTriceps tvoria dve tretiny svalov ramena a sú umiestnené na zadnej strane nadlaktia za bicepsom. Posilňovaním tricepsov sa zviditeľnia aj bicepsy. Takže ak chcete viditeľne silnejšie nadlaktia, tricepsový tréning je spôsob, ako sa tam dostať.

Ďalšie produkty z kategórie Hriadele, osy k činkám

Ďalšie produkty od výrobcu Gorilla Sports


Top