Gorilla Sports Skladacia posilňovacia lavica 145 x 46 cm, čierna

Tento akčný a v zľave výrobok Gorilla Sports Skladacia posilňovacia lavica 145 x 46 cm, čierna od obľúbeného výrobcu Gorilla Sports jednoducho môžete získať zrovna so zľavou. Ceny už od 96.29 €
Cena: 96.29 €

Gorilla Sports Skladacia posilňovacia lavica 145 x 46 cm, čierna z kategórie Šport | Fitness | Posilňovacie stroje a prístroje | Posilňovacie lavice kúpite na Kokiskashop.sk za 96.29 €.

Polohovateľná lavička Nevyhnutnosť pre vašu domácu telocvičňu! Skladacia lavica v elegantnej čiernej farbe je dlhá 145 cm, široká 46 cm a ponúka vysoko kvalitný a flexibilný základ pre váš individuálny tréning.Bez ohľadu na to, či používate túto domácu posilňovňu „must have“ pre klasický bench press alebo – v kombinácii so stenografmi – chcete vyzvať svoje tricepsy: Vaše športové ambície neobsahujú takmer žiadne obmedzenia. Aby ste mohli váhovú lavicu lepšie zložiť, jednoducho ju zložíte v niekoľkých jednoduchých krokoch na rozmery 84x46x23,5 cm (DxŠxV). S maximálnou nosnosťou 200 kíl, výškou sedadla 44,5 cm a príjemným koženým povrchom sa táto sklopná lavica rýchlo stane jedným z vašich obľúbených kusov vybavenia. Pri ďalších cvičeniach alebo individuálnom prispôsobení svojej veľkosti môžete tiež nastaviť lavicu do negatívnej polohy a povrch sedadla – tak, ako najlepšie splníte svoje predstavy o „dokonalom tréningovom prístroji“. Vždy sa môžete spoľahnúť na vysoký štandard kvality a robustnú štruktúru.Aby ste mohli svoje nové vybavenie použiť čo najrýchlejšie, táto skladacia lavica sa samozrejme vyznačuje úplne nekomplikovanou štruktúrou.Týmto si zaistíte vizuálne, funkčné a sľubné zvýraznenie vašej veľmi osobnej oblasti domácej telocvične. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov! Viac informácií o sklopnej lavici: Mŕtva hmotnosť: 12,6 kg Nastaviteľné na výšku a uhol sklonu: Nastaviteľné sedadlo v 4 smeroch Nastaviteľné operadlo v 8 smeroch: váhovú lavicu možno použiť aj ako sklonovú lavicu a negatív Na nastavenie sa používajú 2 zaisťovacie čapy a 1 zaisťovacia skrutka Ušetrite miesto jednoduchým zložením Polstrovaný ležadlový vankúš vyrobený z robustnej, kvalitnej PU kože Posilňovaciu lavicu je možné zložiť za pár minút a zložiť v niekoľkých jednoduchých krokoch Aby ste mohli trénovať bezpečne a bez obáv, má váhová lavica protišmykové nožičky Maximálne zaťaženie: 200 kg Rozmery (dĺžka x šírka x výška) komplet max.: 145 x 46 x 120 cm Vankúš sedadla: 36 x 33,5 x 5 cm Zadný vankúš: 81 x 30 x 5 cm Vzdialenosť od podlahy k sedadlu: 44,5 cm Stojan na nohy: 112 cm Rozmery po zložení Dĺžka: 84 cm Šírka: 46 cm Výška: 23,5 cm Materiál: Rám: masívna oceľ Čalúnenie: pena, PU kože Obsah balenia: 1 x posilňovacia lavica rozmery v zloženom stave: 84 x 46 x 23,5 cm (d x š x h)

Ďalšie produkty z kategórie Posilňovacie lavice

Ďalšie produkty od výrobcu Gorilla Sports


Top