Gorilla Sports Sada ochranných podložiek, sivá, 8 ks

Tento skvelý produkt Gorilla Sports Sada ochranných podložiek, sivá, 8 ks od obľúbenej značky Gorilla Sports ľahko môžete získať u nás teraz za akčnú cenu! Akčná cena 37.19 €
Cena: 37.19 €

Gorilla Sports Sada ochranných podložiek, sivá, 8 ks z kategórie Šport | Fitness | Príslušenstvo | Ochranné podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 34.09 €.

Sada ochranných podložiek Gorilla Sports obsahuje 8 dielov, ktoré do seba môžete flexibilne zasunúť zubami. Každá zo štvorcových rohoží má dĺžku strany 60 cm a hrúbku 12 mm. Na Gorilla Sports ich nájdete vo farbách čierna, modrá, sivá, vzhľad dreva a červená.
Výhody 8-dielnej sady ochranných podložiek
8-dielna sada ochranných podložiek chráni vašu podlahu pred poškriabaním a oderom ako ideálny základ pre vaše zariadenia a príslušenstvo. Izoluje teplo, hluk a zvuk a je príjemná na dotyk. Ľahko sa čistí a je vhodná ako podložka na cvičenie na podlahe.
Sada ochranných podložiek od Gorilla Sports:

8 štvorcových rohoží s rozmermi 60 x 60 x 1,2 cm na dĺžku, šírku a hrúbku
S jednou sadou je možné položiť 2,88 m²
S celoobvodovým zúbkovaním
V čiernom, červenom, modrom, drevenom, sivom a trávovom vzhľade
Vyrobené z kvalitnej EVA peny šetrnej k pokožke
Inhibuje otrasy
Protišmykový povrch pre bezpečné uchopenie
Pohlcovanie zvuku a nárazov pre najlepšiu ochranu vašej domácej posilňovne

Rozmery:

Dĺžka so zubami: 60 cm
Dĺžka bez zubov: 56 cm
Hrúbka/hrúbka: 1,2 cm
Puzzle podložka na cvičenie 8 ks

Ideálny dizajn podlahy pre vašu domácu posilňovňu8-dielna sada ochranných podložiek vám umožní vyskladať podlahu vašej domácej posilňovne v ľubovoľnej veľkosti v kombinácii piatich farieb. V Gorilla Sports nájdete nielen ladiace krajové a rohové diely, ale aj iné veľkosti súpravy ochranných podložiek pre individuálny dizajn vašej školiacej miestnosti. Z dôvodu možného zafarbenia je sada ochranných rohoží vhodná len obmedzene do miestností s podlahovým kúrením.
Poznámka: Na zaistenie bezpečnej prepravy sú naše ochranné rohože ošetrené separačným prostriedkom. Ak je na ochranných rohožiach olejový film, možno ho jednoducho umyť čistou vodou a handričkou. Ochrana nie je škodlivá.
Obsah balenia:

8 x podložka

Ďalšie produkty z kategórie Ochranné podložky

Ďalšie produkty od výrobcu Gorilla Sports


Top