Gorilla Sports Plyobox, výškovo nastaviteľný, 59 x 50 cm

Kvalitný a obľúbený kus Gorilla Sports Plyobox, výškovo nastaviteľný, 59 x 50 cm od top výrobcu Gorilla Sports môžete nájsť zrovna naozaj lacno. Ponuky už od 130.39 €
Cena: 130.39 €

Gorilla Sports Plyobox, výškovo nastaviteľný, 59 x 50 cm z kategórie Šport | Fitness | Ostatné fitness výrobky | Plyoboxy kúpite na Kokiskashop.sk za 130.49 €.

Funkčný tréning je v povedomí všetkých. Dôležitou pomôckou je Plyobox od spoločnosti Gorilla Sports, s ktorým rýchlo zvýšite svoju silu a rýchlosť skokov. Plyometrický tréning navyše zlepšuje vašu koordináciu, rýchlosť reakcií a flexibilitu. Na rozdiel od svojich pevných príbuzných je tento plyobox nastaviteľný: horný prvok sa dá zafixovať v piatich rôznych výškach a zabezpečiť robustnými kovovými kolíkmi. A protišmykový pogumovaný povrch a gumové nožičky zaručujú istý postoj v zápale cvičenia. Step-upy sú vhodné napríklad na zahriatie alebo oboznámenie sa s plyoboxom: pozostávajú z jednoduchého pohybu do schodov. Rôzne skokové cvičenia, ako napríklad double leg box jump, sú oveľa dynamickejšie. Tu vyskočíte na box oboma nohami naraz a opäť sa spustíte. Ďalšou možnosťou sú výpady, pri ktorých buď položíte prednú nohu na box alebo naň položíte zadnú nohu.
Technické údaje:

5 nastaviteľných výšok: 45 – 65 cm
pogumovaný povrch a nohy
rozmery: 59 x 50 x 45-65 cm (d x š x v)
nosnosť: 300 kg
farba: čierna
hmotnosť: približne 18 kg

Obsah balenia:

1 x plyobox

Ďalšie produkty z kategórie Plyoboxy

Ďalšie produkty od výrobcu Gorilla Sports


Top