Garthen 29330 Sada 2x záhradná stolička stohovateľná – s vysokým operadlom

Veľmi žiadaný produkt Garthen 29330 Sada 2x záhradná stolička stohovateľná - s vysokým operadlom od obľúbeného výrobcu Garthen nájdete zde teraz za akčnú cenu! Ponuky od 59.99 €
Cena: 59.99 €

Garthen 29330 Sada 2x záhradná stolička stohovateľná – s vysokým operadlom z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Stoličky | Kovové stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 59.99 €.

Tieto záhradné stoličky majú dvojitý práškový nástrek, čo ich robí ideálnymi pre vnútorné, ale aj pre vonkajšie použitie. Sedák a operadlo stoličiek je vyrobené z elastickej textílie v čiernej farbe. Pre príjemné posedenie stoličky obsahujú podrúčky. Pokiaľ stoličky práve nepoužívate nie je nič jednoduchšie ako ich nastohovať na seba a dať k stene či do kúta. Použité materiály sú bezúdržbové, odolné voči poveternostným vplyvom a materiály nevyžadujú špeciálnu starostlivosť. Kov má práškový nástrek a nohy majú plastovú povrchovú úpravu. Stoličky sú dodávané v demontovanom stave. Technické údaje: materiál stoličky: textil 2 x 1 (poťah) + oceľ (rám) farba rámu: svetlo šedá farba textilu: čierna celkové rozmery: 55 x 72 x 97 cm rozmery sedadla: cca 42 x 45 cm rozmery operadla: cca 58 x 45 cm výška sedadla: cca 43 cm šírka lakťovej opierky: cca 4 cm max. nosnosť cca 110 kg Obsah balenia: 2 x stohovateľná stolička (stoličky sú dodávané v demonte)

Ďalšie produkty z kategórie Kovové stoličky

Ďalšie produkty od výrobcu Garthen


Top