G21 Plynový gril Oklahoma, BBQ Premium Line

Tento najpredávanejší kus G21 Plynový gril Oklahoma, BBQ Premium Line od top značky G21 nájdete práve naozaj výhodne. Ponuky od 277.69 €
Cena: 277.69 €

G21 Plynový gril Oklahoma, BBQ Premium Line z kategórie Záhrada | Grily a krby | Grily | Plynový gril kúpite na Kokiskashop.sk za 277.69 €.

Zoznámte sa s plynovým nerezovým grilom G21 Oklahoma BBQ Premium Line. Letné posedenie s priateľmi, rodinná oslava, krásne chvíle s dobrým jedlom aj náladou Vám zaistí tento plynový záhradný gril. Gril je vyladený k dokonalosti do posledného detailu a jeho vysoký výkon uspokojí aj tých najnáročnejších.
Poctivá liatina a plno vychytávok
Stavili sme na klasiku. Kvalitný nerezový povrch, pevnosť, odolnosť a spoľahlivosť poctivej liatiny. Liatinový rošt a liatinový plát sme doplnili systémom Flame Tamer, ktorý predlžuje životnosť troch nerezových horákov s elektrickým zapaľovaním a plynovou reguláciou, dimenzovaných na maximálny výkon 3,5 kW.
Staré dobré grilovanie v novom kabáte
Máte v obľube grilovanie a organizovanie grilovacích garden party? Okrem klasického grilovania na drevenom uhlí môžete grilovať práve na plynovom grile. Grilovanie na plynových griloch je moderným a hlavne praktickým riešením. Užite si krásu a kúzlo klasického grilovania so všetkým pohodlím, ktoré nová technológia ponúka.
Záhradný plynový gril je veľmi ľahko použiteľný a pripraviť na ňom chutné pokrmy pre Vás bude hračka. Stačí, keď pripojíte fľašu s plynom a môžete začať grilovať. Iste oceníte aj to, že po grilovaní v plynovom grile nemusíte upratovať popol a ďalšie zvyšky po drevenom uhlí.
Podídeme!
Plynový gril G21 Oklahoma BBQ Premium Line je vybavený dvoma väčšími a dvoma menšími kolieskami na premiestňovanie bez veľkej driny. Teplomer zabudovaný vo veku Vám za každej situácie ukáže aktuálnu teplotu grilovania. Vďaka odklápaciemu krytu grilovacej plochy a odkladacím poličkám pre vás bude grilovanie bezpečné a maximálne komfortné.
Systém Flame Tamer
Priamo nad horákmi je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plameňmi a jeho vzplanutiu. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky iba v mieste horáka, nedochádza tak k prehrievaniu iba jednej časti mriežky, ale celá mriežka sa vyhrieva rovnomerne. Prípadný tuk skvapkávajúci z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť horákov.
Parametre a špecifikácie:

horáky: 3 x 3,5 kW
celkový výkon: 10,5 kW
materiál: nerez
rozmer grilovacej plochy: 2 640 cm2
rozmery grilu (š x v x h): 128 x 110 x 57 cm

Obsah:

odkladacie poličky
vstavaný teplomer
systém Flame Tamer
nerezové horáky
odklápacie veko
odkvapkávacia miska
kolieska pre ľahkú manipuláciu

Ďalšie produkty z kategórie Plynový gril

Ďalšie produkty od výrobcu G21


Top