Florina Porcelánový hrnček so silikónovým viečkom Sunshine, 380 ml

Neodolateľný produkt Florina Porcelánový hrnček so silikónovým viečkom Sunshine, 380 ml od kvalitnej značky Florina nájdete práve tu lacno! Práve teraz len za 8.99 €
Cena: 8.99 €

Porcelánový hrnček Florina Sunshine so silikónovým viečkom, perfektný spoločník na cesty, výlety aj každodenné aktivity.
Cestovný hrnček Sunshine je skvelý pre tých, ktorí sú často mimo domova. Pripravte si v ňom kávu alebo čaj a vezmite si ho so sebou na prechádzku, do práce alebo na univerzitu. Hrnček má objem 380 ml.Vyrobené z porcelánu New Bone China, je možné ho umývať v umývačke. Potlač na hrnčeku je vysoko odolná voči oderu. Hrnček nereaguje s nápojmi. Nemení ich chuť, ale tiež neabsorbuje farbivá ani pachy. Jeho vzhľad zostane nezmenený aj po dlhšom používaní.Silikónové viečko dlhšie udrží teplo, takže káva alebo čaj príliš rýchlo nevychladnú. Okrem toho účinne chráni obsah pred hmyzom a znečisťujúcimi látkami, keď ste vonku. Hrnček so silikónovým viečkom môže byť skvelým tipom na darček.Ponúkame v troch prevedeniach dekoru, bez možnosti výberu.

Ďalšie produkty z kategórie Hrnčeky a šálky

Ďalšie produkty od výrobcu Florina


Top