ECG VT 4620 3in1 Hugo tyčový bezvreckový vysávač

Tento kvalitný a lacný produkt ECG VT 4620 3in1 Hugo tyčový bezvreckový vysávač od známeho výrobcu ECG zoženiete tu v akcii! Teraz zaobstaráte len za 135.99 €
Cena: 135.99 €

Hľadáte spôsob, ako si uľahčiť pravidelné upratovanie domácnosti? Máme pre vás skvelé riešenie. Volá sa ECG VT 4620 3in1 HUGO a jedná sa o tyčový vysávač, ktorý vás nadchne hneď trikrát. Okrem toho, že je tento spotrebič klasickým vysávačom, totiž ponúka aj dve vychytávky navyše – jednak z neho môžete jednoducho urobiť malý ručný vysávač, a jednak v ňom máte k dispozícii aj praktickú funkciu mopu. Hravo tak s ním vysajete všetky typy podláh, zbavíte sa omrviniek na kuchynskej linke či v aute, a dokonca aj vytrite.
Funkcia mopu v prípade tohto tyčového vysávača zahŕňa odnímateľnú jednotku s integrovanou vodnou nádržkou s objemom 0,2 litra a tiež odnímateľnú textilnú utierku.Aby ste za sebou nemuseli pri upratovaní ťahať žiadny kábel (a postupne ho prepájať z jednej zásuvky do druhej), dodáva tyčovému vysávaču energiu vysoko výkonná Li-Ion batéria. Jej plné nabitie pritom stačí až na 90 minút upratovania. Dobitie vysávača na sto percent potom trvá približne 4–4,5 hodiny.Pozbierané nečistoty dokáže tyčový vysávač ECG VT 4620 3in1 HUGO veľmi účinne filtrovať. Využíva totiž moderný systém cyklónovej filtrácie, ktorý je tu navyše doplnený umývateľným výstupným filtrom z netkanej textílie a k tomu ešte penovým motorovým filtrom. Ide pritom o bezvreckový spotrebič s odnímateľnou prachovou nádobou, ktorá sa dá kedykoľvek ľahko vysypať.Cyklónová filtrácia spočíva na princípe rotácie vzduchu, pri ktorej sa z povysávaného odpadu oddelia väčšie nečistoty a tie potom prepadnú do nádoby. Keď tak napríklad omylom vysajete náušnicu či súčiastku z detskej stavebnice, veľmi jednoducho ju z luxu zase vyberiete.Tyčový vysávač ECG vás poteší aj premysleným spracovaním. Všetky jeho komponenty totiž prispievajú k tomu, aby bolo každé vaše upratovanie naozaj účinné. Srdcom spotrebiča je silný motor, ktorý ponúka 2 rýchlosti výkonu (až 100 W).Ďalej stojí za zmienku motorizovaná rotačná kefa, ktorá efektivitu upratovania ešte zvyšuje. A určite oceníte aj drobné vychytávky, ktoré uľahčujú vysávanie a uskladnenie vysávača – nechýbajú medzi nimi LED osvetlenie vysávanej plochy, pojazdové kolieska s kvalitným gumovým povrchom ani praktické sklopné držadlo. Bezpečnú prevádzku vysávača potom zaisťuje poistka proti prehriatiu.Pri zakúpení tyčového vysávača sa môžete tešiť aj na pestrú zbierku príslušenstva. Súčasťou balenia je kombinovaná hubica 2 v 1 s prachovou kefou, motorizovaná kefa, motorový filter, nabíjací adaptér, nadstavec a poduška na vytieranie.

Ďalšie produkty z kategórie Vysávače

Ďalšie produkty od výrobcu ECG


Top