Divero záhradný drevený stôl, 90 x 90 x 75 cm

Unikátny a žiadaný produkt Divero záhradný drevený stôl, 90 x 90 x 75 cm od populárnej značky Garthen môžete zohnať tady teraz v akcii! Teraz za akčnú cenu 244.19 €
Cena: 244.19 €

Divero záhradný drevený stôl, 90 x 90 x 75 cm z kategórie Dom a bývanie | Nábytok | Stoly kúpite na Kokiskashop.sk za 244.19 €.

Tento kvalitný stôl ponúka dostatok priestoru pre priateľov a rodinu. Okrem praktického použitia zaujme aj svojím vzhľadom. Krásne sa bude vynímať na terase, na záhrade, na balkóne alebo na zimnej záhrade. Teakové drevo je odolné voči vplyvom počasia. Povrch bol niekoľkokrát brúsený a je úhľadne spracovaný. Vďaka použitému materiálu je ideálny pre vonkajšie použitie. Drevený nábytok dodáva Vášmu okoliu prirodzený nádych. Zaručí Vám dlhú životnosť, útulnosť a nadčasovú eleganciu. Teakové drevo sa neštiepi a je vodeodolné. Upozornenie! Každý kus je jedinečný. Z tohto dôvodu sú občas možné malé odchýlky v produkte. Technické údaje: rozmery: 90 x 90 x 75 cm (v x š x h) vnútorný rozmer: 65 cm hmotnosť 21 kg Obsah balenia: 1 x stôl (dodávaný v rozloženom stave)

Ďalšie produkty z kategórie Stoly

Ďalšie produkty od výrobcu Garthen


Top