Divero 29897 Sada 2x polstrovania na lehátko – oranžová

Tento veľmi obľúbený kus Divero 29897 Sada 2x polstrovania na lehátko - oranžová od výrobcu Divero ľahko nájdete práve za výpredajovú cenu. Ceny už od 132.89 €
Cena: 132.89 €

Divero 29897 Sada 2x polstrovania na lehátko – oranžová z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Polstrovanie | Polstrovanie na ležadlá kúpite na Kokiskashop.sk za 132.89 €.

Kvalitná podložka na lehátko s 11 segmentmi vo veľmi dobrej silnej kvalite s extra vankúšom, nenáročná na údržbu. Vonkajší materiál podložky je skôr silnejší a robustný, vnútorná strana pozostáva z PE-vrstvy. Materiál zo začiatku pôsobí neohybne, časom táto strnulosť trochu povolí. Penové jadro je vysoké, tým je zaručená väčšia opora. To poteší najmä osoby s vyššou telesnou váhou, jadro sa tak rýchlo nepreleží. Odporúčame podložku na noc uskladniť v boxe, zabránite jej premočeniu pri nočnom daždi, poškodeniu či znečisteniu zvieratami. Ako pri všetkých materiáloch môže dôjsť po dlhšej dobe pri priamom kontakte so slnečným žiarením k istému vyblednutiu farby poťahu. Vankúš je pripevnený 2 pásmi na podložke a podľa potreby ho môžete sklopiť dozadu. Dvoma upevňovacími pásmi na zadnej strane podložky upevníte podložku k lehátku.
Technické údaje:

poťah: odpudzujúci vodu, snímateľný, umývateľný event. pranie v ruke, skrytý zips
rozmery: 6 x 60 x 190 cm (h x š x d)
šírka jedného segmentu: 17 cm
rozmery vankúša: 20 x 40 cm (š x d)
materiál: štruktúrovaný polyester, penové jadro
farba: oranžová

Obsah balenia:

2 x polstrovanie na lehátko
rozmery balenia: 950 x 300 x 590 mm (d x š x v)

Ďalšie produkty z kategórie Polstrovanie na ležadlá

Ďalšie produkty od výrobcu Divero


Top