CorbySport 4525 Ochranná plachta na trampolínu 244 cm

Žiadaný výrobok CorbySport 4525 Ochranná plachta na trampolínu 244 cm od top značky Acra Sport ľahko získate zde teraz za výhodnú cenu! V akcii od 14.69 €
Cena: 14.69 €

CorbySport 4525 Ochranná plachta na trampolínu 244 cm z kategórie Šport | Trampolíny | Príslušenstvo k trampolínam kúpite na Kokiskashop.sk za 14.69 €.

„Ochranná plachta na trampolínu bola vyvinutá pre potreby užívateľov, ktorí svoje trampolíny umiestňujú do vonkajších priestorov, kde sú vystavované každodenným vplyvom počasia. Plachta je vyrobená z vysoko kvalitného a pevného materiálu, ktorý chráni plochu trampolíny pred všetkými prírodnými vplyvmi ako je dážď, slnečné žiarenie, ale aj pred mechanickým poškodením cudzími telesami v čase, keď nie je trampolína aktívne využívaná. Plachta je opatrená jednoduchým systémom upnutia a manipulácia s ňou je tak veľmi jednoduchá. Použitím tejto plachty doprajete trampolíne vyšší stupeň ochrany a tým zvyšujete jej životnosť. Upínanie plachty na trampolínu plastovými háčikmi rozmiestnenými po obvode plachty na rám trampolíny.

Ďalšie produkty z kategórie Príslušenstvo k trampolínam

Ďalšie produkty od výrobcu Acra Sport


Top