CorbySport 4525 Ochranná plachta na trampolínu 244 cm

Zľavnený výrobok CorbySport 4525 Ochranná plachta na trampolínu 244 cm od obľúbeného výrobcu CorbySport ľahko nájdete tu teraz práve za výpredajovú cenu! Ponuka od 14.69 €
Cena: 14.69 €

CorbySport 4525 Ochranná plachta na trampolínu 244 cm z kategórie Šport | Trampolíny | Príslušenstvo k trampolínam kúpite na Kokiskashop.sk za 15.79 €.

„Ochranná plachta na trampolínu bola vyvinutá pre potreby užívateľov, ktorí svoje trampolíny umiestňujú do vonkajších priestorov, kde sú vystavované každodenným vplyvom počasia. Plachta je vyrobená z vysoko kvalitného a pevného materiálu, ktorý chráni plochu trampolíny pred všetkými prírodnými vplyvmi ako je dážď, slnečné žiarenie, ale aj pred mechanickým poškodením cudzími telesami v čase, keď nie je trampolína aktívne využívaná. Plachta je opatrená jednoduchým systémom upnutia a manipulácia s ňou je tak veľmi jednoduchá. Použitím tejto plachty doprajete trampolíne vyšší stupeň ochrany a tým zvyšujete jej životnosť. Upínanie plachty na trampolínu plastovými háčikmi rozmiestnenými po obvode plachty na rám trampolíny.

Ďalšie produkty z kategórie Príslušenstvo k trampolínam

Ďalšie produkty od výrobcu CorbySport


Top