CorbySport 29137 Činka kettlebell s cementovou náplňou – 8 kg

Tento najpredávanejší výrobok CorbySport 29137 Činka kettlebell s cementovou náplňou - 8 kg od známej spoločnosti CorbySport jednoducho môžete nájsť u nás teraz lacno. Ponuky už od 17.39 €
Cena: 17.39 €

CorbySport 29137 Činka kettlebell s cementovou náplňou – 8 kg z kategórie Šport | Fitness | Činky | Kettlebell kúpite na Kokiskashop.sk za 18.49 €.

Činky kettlebell 8 kg s trojuholníkovým madlom má vinylovú škrupinu s cementovou náplňou vo vnútri. Využíva sa pre rozvoj sily a dynamiky, a to ako jednotlivo, tak aj v páre. Naša široká ponuka zahŕňa kettlebell rôznych typov a s hmotnosťou pre široké použitie. Zvoľte si podľa Vašich potrieb ten najvhodnejší a skúste kettlebell cviky podľa návodu. Medzi najdôležitejšie cviky patrí TGU (turecký vztyk), švih (swing), mŕtvy ťah, drep, zhybov, nadhod (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 8 kg s vinylovou rukoväťou je unikátna jednoručná činka v tvare zvonu s trojuholníkovým úchopom. Telo činky je vyrobené z kvalitného cementového materiálu potiahnutého vinylovou škrupinou pre príjemný pocit pri cvičení. Rukoväť zaručuje bezpečné a komfortné posilňovanie. Spodná strana činky je mierne zrezaná pre väčšiu stabilitu pri odložení. Činka je vhodná pre všetky výkonnostné a vekové kategórie používateľov a je určená predovšetkým k rozvoju sily a dynamiky. Ľahšie činky môžeme odporučiť aj pre kondičné cvičenie žien. Cvičenie s týmto druhom kettlebell je veľmi príjemné vďaka vinylovému poťahu. Preto je tento druh obľúbený u žien. Hodí sa pre ľahké kondičné cvičenie a pre crossfit cvičenie žien.

Ďalšie produkty z kategórie Kettlebell

Ďalšie produkty od výrobcu CorbySport


Top