CONCEPT QH4000

Najpredávanejší kus CONCEPT QH4000 značky Concept jednoducho získate na našich stránkach teraz skutočne výhodne. Akčná cena od 82.99 €
Cena: 82.99 €

Nástenný keramický ohrievač QH4000 je v modernom bielom dizajne so skleneným panelom, ktorý mu dodá na celkovej atraktivite. Je vhodný na vykurovanie miestností do veľkosť 20 m2. Vďaka stupňu krytia IP22 je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete použiť aj do kúpeľne. Ponúka 2 stupne výkonu pre voľbu teplého alebo horúceho vzduchu, funkciu ventilátora a nastaviteľnú osciláciu lamiel pre efektívnu distribúciu tepla. Je vybavený moderným LED displejom s ukazovateľom teploty a diaľkovým ovládačom pre pohodlnú reguláciu. Pre zaistenie bezpečnej prevádzky je opatrený ochranou voči prehriatiu.Nástenný keramický ohrievač QH4000 je vybavený praktickým týždenným a úsporným 24-hodinovým časovačom. Môžete si tak na každý deň nastaviť požadovanú dobu prevádzky vrátane teploty. Oceníte to najmä v kúpeľni, pretože sa vám už nestane, že budete z horúcej vody vyliezať do studenej miestnosti.Ak aktivujete funkciu otvoreného okna, prístroj sa automaticky vypne v okamihu náhleho zníženia teploty, čím šetrí spotrebu energie.Technické parametre:

2 nastavenia: tepl horúci vzduch (výkon 1000 W/2000 W)
rozsah nastavenia teploty 10 – 49 °C
funkcia ventilátora
LED displej s ukazovateľom teploty
týždenný a 24 hodinový časovač pre úsporu energie
manuálny/automatický prevádzkový mód
funkcia otvoreného okna
regulácia teploty
nastaviteľná oscilácia lamiel pre efektívnu distribúciu tepla po miestnosti
ochrana proti prehriatiu
trieda ochrany IP22 (vhodný pre použitie v kúpeľni) (IP22: je vhodné do kúpeľne, ale musí byť umiestnené tak, aby naň nestriekala voda)
montážna sada pre pripevnenie na stenu (súčasťou balenia)
sklenený predný panel
diaľkové ovládanie
napätie adaptéra: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz

Ďalšie produkty z kategórie Teplovzdušné ventilátory

Ďalšie produkty od výrobcu Concept


Top