Compass nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-bike, TÜV

Tento vynikajúci kus Compass nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-bike, TÜV od kvalitnej značky Compass jednoducho môžete získať zde teraz vo výpredajové akciu. Práve teraz len za 268.69 €
Cena: 268.69 €

Compass nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-bike, TÜV z kategórie Voľný čas | Autodoplnky | Nosiče kúpite na Kokiskashop.sk za 268.69 €.

Upevnenie bicykla do nosiča sa zaobíde bez náradia, vykonáva sa uchytením držiaka na rám a dotiahnutím spôn na kolesá, umiestnených na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie bicykla. Ružicu na upevnenie bicykla je nutné dôkladne dotiahnuť, aby sa prekonal odpor preklzu v zamknutej polohe. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá zo základní pre bicykel je z hliníka. Nosič sa pripevňuje na guľu ťažného zariadenia, a zaisťuje sa pomocou robustnej páky a zámku. Ďalej je vybavený panelom s osvetlením a miestom na uchytenie registračnej značky (SPZ). Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svietidlami, vrátane osvetlenia ŠPZ. Aj napriek veľkým rozmerom nosiča, je stále umožnený prístup do kufra a to vďaka dômyselnej konštrukcii a možnosti sklápania celého nosiča.
Technické údaje:

upnutie nosiča: na guli ťažného zariadenia
panel so svetlami: áno
kapacita: 2x elektrobicykel alebo bežný bicykel
pripojenie svetiel: zástrčka ťažného zariadenia, 13-pólov
fixácia bicyklov: predné, zadné koleso a rám
zamykanie kolies: áno
zamykanie nosiča: áno
sklápací mechanizmus: áno
materiál: oceľ, aluminium, odolný plast
pre kolesá: 14 „- 29“ (rozteč kolies 80 – 120 cm)
max. nosnosť: 60 kg
certifikácia: TÜV approved
celkové rozmery: 148 x 78 x 60 cm

Obsah balenia:

1 x nosič

Ďalšie produkty z kategórie Nosiče

Ďalšie produkty od výrobcu Compass


Top