Compass Nabíjačka microprocesor Profi PB/GEL/AGM, 6 / 12 V

Tento najpredávanejší produkt Compass Nabíjačka microprocesor Profi PB/GEL/AGM, 6 / 12 V od spoločnosti Compass môžete nájsť teraz v akcii. Teraz za akčnú cenu 54.99 €
Cena: 54.99 €

Táto nabíjačka riadená mikroprocesorom je osadená LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálne napätie akumulátora a zvolený režim nabíjania. Je možné voliť medzi 6 V a 12 V akumulátorom (prípadne využiť automatickú detekciu typu akumulátora), ďalej je možné voliť nabíjací prúd (2 A, 4 A alebo 5,5 A).Je vybavená funkciou Re-Fresh pre obnovu (omladenie) akumulátora pomocou impulzov. V tomto režime nabíjačka striedavo nabíja a vybíja akumulátor, čím ho udržuje v optimálnej kondícii. Po nabití akumulátora sa automaticky prepne do režimu udržiavania v nabitom stave, v ktorom zaisťuje mikroprocesor cielené nabíjanie bez toho, aby došlo k prebitiu alebo poškodeniu akumulátora.Táto nabíjačka je určená pre všetky typy 6 V alebo 12 V akumulátorov plnených elektrolytom (bezúdržbové GEL, bezúdržbové AGM, MF, VRLA, údržbové PbWet a PbCa).Technické parametre:

odporúčané režimy nabíjania – 2 Amp – akumulátory do 30 Ah (motocykle, štvorkolky)                                                                            4 Amp – akumulátory do 60 Ah (bežné osobné autá)                                                                            5,5 Amp – akumulátory do 120 Ah (dodávky, SUV)

menovitý vstup – 230 V ~ 50 Hz / 87 W
menovitý výstup – režim 6 V: 7,2 V = 2; 4; 5,5 A (ef.)                                                    režim 12 V: 14,5 V = 2; 4; 5,5 A (ef.)

krytie – IP 20
účinnosť – 85 %
prevádzková teplota – 20 °C do + 50 °C

Ďalšie produkty z kategórie Nabíjačky a štartovacie boxy

Ďalšie produkty od výrobcu Compass


Top