Compactor Textilný úložný box so zipsom Boston, 46 x 46 x 20,5 cm

Tento výnimočný výrobok Compactor Textilný úložný box so zipsom Boston, 46 x 46 x 20,5 cm od známeho výrobcu Compactor jednoducho nájdete tu a teraz v akcii. Teraz možno objednať len za 10.99 €
Cena: 10.99 €

Textilný úložný box Compactor BOSTON je priestorovo nenáročným pomocníkom. Už žiadne pohádzané a neupratané veci, ktoré nemajú svoje miesto. Tento úložný box vám poskytne praktický úložný priestor. Skvele vám poslúži na uloženie odevov, lôžkovín a iných predmetov, ktoré potrebujete uskladniť.
Vďaka použitému materiálu a konštrukcii je box dostatočne pevný a zároveň v okamihu, keď ho nebudete potrebovať, je možné ho jednoducho zložiť a nezaberie takmer žiadne miesto. Zložený box ľahko umiestnite napríklad pod posteľ, do zásuviek alebo na dno skrine. Pre pohodlné prenášanie je vybavený pevným uchom. Úložný box Compactor BOSTON je vyrobený z odolného materiálu – netkanej látky. Tá je do istej miery schopná sa prispôsobiť obsahu.Box sa uzatvára na zips, veci v ňom uložené sú teda dokonale chránené pred pôsobením vonkajších vplyvov, ako je vlhko, prach či napríklad mole.

Ďalšie produkty z kategórie Úložné boxy

Ďalšie produkty od výrobcu Compactor


Top