Compactor Textilný úložný box na perinu Rivoli 70 x 50 x 30 cm, hnedá

Zľavnený kus Compactor Textilný úložný box na perinu Rivoli 70 x 50 x 30 cm, hnedá od značky Compactor ľahko zoženiete práve tu v akcii. Ceny už od 10.99 €
Cena: 10.99 €

Textilný úložný box Compactor RIVOLI je priestorovo nenáročným pomocníkom. Už žiadne pohádzané a neupratané veci, ktoré nemajú svoje miesto. Tento úložný box vám poskytne praktický úložný priestor. Skvele vám poslúži na uloženie odevov, lôžkovín a iných predmetov, ktoré potrebujete uskladniť.
Vďaka použitému materiálu a konštrukcii je box dostatočne pevný a zároveň v okamihu, keď ho nebudete potrebovať, je možné ho jednoducho zložiť a nezaberie takmer žiadne miesto. Zložený box ľahko umiestnite napríklad pod posteľ, do šuplíkov alebo na dno skrine. Pre pohodlné prenášanie je vybavený pevným uchom.Úložný box Compactor RIVOLI je vyrobený z odolného materiálu – netkanej látky. Tá je do istej miery schopná sa prispôsobiť obsahu. Box sa uzatvára na zips, veci v ňom uložené sú teda dokonale chránené pred pôsobením vonkajších vplyvov, ako je vlhko, prach či napríklad mole.

Ďalšie produkty z kategórie Úložné boxy

Ďalšie produkty od výrobcu Compactor


Top