Compactor Skládací úložný box do police Boston 31 x 31 x 31 cm, sivá

Žiadaný produkt Compactor Skládací úložný box do police Boston 31 x 31 x 31 cm, sivá od značky Compactor nájdete zde teraz naozaj lacno! Teraz za akčnú cenu 8.99 €
Cena: 8.99 €

Textilný úložný box Compactor je vyrobený z odolnej textílie a pre jednoduchú manipuláciu je vybavený uchom. Pohodlne do neho uložíte napríklad detské hračky, školské potreby, alebo napríklad knihy. Môže byť samozrejme ale aj súčasťou vašej šatne a potom by asi obsahoval napríklad vašu bielizeň, ponožky alebo napríklad rukavice, šatky, či čiapky.
Box v tvare kocky o rozmere 31 x 31 x 31 cm bude vašim pomocníkom pri udržiavaní poriadku a pohodlne sa zmestí do klasických policových zostáv. Jeho sivá farba bude v interiéri ladiť s ostatnými detailmi a použitím niekoľkých boxov vedľa seba vytvoríte zaujímavý dizajnový prvok. Box je skladací, teda ak ho už nebudete potrebovať, môžete ho uložiť bez toho, aby vám zaberal miesto.Opakovane použiteľný a odolný v čase, môžete ho použiť toľkokrát, koľkokrát budete potrebovať. Ak sa box nepoužíva, môže byť zložený a nezaberá takmer žiadne miesto.

Ďalšie produkty z kategórie Úložné boxy

Ďalšie produkty od výrobcu Compactor


Top