CEYS Univerzálne lepidlo a tmel Total tech express, transparentná

Unikátny a žiadaný kus CEYS Univerzálne lepidlo a tmel Total tech express, transparentná od výrobcu 4Home zoženiete u nás teraz takmer zadarmo. Ceny od 8.49 €
Cena: 8.49 €

Veľké využitie ponúka univerzálne lepidlo a tmel, ktoré lepí a tmelí dokonca aj vlhké plochy. Je vhodné na veľké množstvo materiálov.
Toto silné montážne lepidlo s vynikajúcimi vlastnosťami odoláva teplotným zmenám, starnutiu a UV lúčom.Umožňuje pružné spojenie a vytvára permanentne elastické spoje, ktoré absorbujú dilatačné aj sťahujúce pohyby.Vlastnosti:

odolné voči plesni a vode
odoláva nárazom a vibráciám
špeciálne vhodné pre pružné materiály
nestráca časom na objeme
umožňuje spájať nerovné plochy, ktoré treba vyplniť
neobsahuje rozpúšťadlá a nepoškodzuje tak povrchy
nestekavá pasta, vulkanizujúca vzdušnou vlhkosťou
materiál s MS polymerovým spojivom
odolnosť záťaže 100 kg/4 cm²
teplotná odolnosť -50 až + 120 °C
konzistencia tixotropná
natiahnutie na roztrhnutie 420 % (Din:52504)
doba počiatočného zaschnutia: 25 minút
objem: 125 ml
farba transparentnáUmožňuje:

počiatočné okamžité zlepenie
okamžité, vode odolné a hermetické utesnenieVhodné materiály:tehla, drevo, kov, dlažba, plast, mramor, kameň, kartón, guma, koža, mäkčené plasty, cement, pokované plochy, zrkadlá, vitráže, betónNávod na použitie:Dobre očistiť spájané plochy.Ako lepidlo – aplikovať na jednu z lepených strán a spojiť.Ako tmel – aplikovať pruh (pásik) a prstom namočeným v mydlovej vode vyhladiť. Minimálne hodinu nepohybovať lepeným predmetom. Ak je aplikácia vo vertikálnej ploche, nechať prichytené minimálne 2 hodiny. Maximálna odolnosť sa dosiahne po 24 hodinách.

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top