Cattara PARTY POINT Pojazdný Gril

Výnimočný a žiadaný produkt Cattara PARTY POINT Pojazdný Gril od známej spoločnosti Cattara jednoducho môžete získať u nás práve so zľavou. Ponuka už od 162.59 €
Cena: 162.59 €

Cattara PARTY POINT Pojazdný Gril z kategórie Záhrada | Grily a krby | Grily | Plynový gril kúpite na Kokiskashop.sk za 162.59 €.

Tento plynový gril má plynovú reguláciu plameňa, všetko je teda rovnomerne tepelne upravené, tak ako má byť. Tuk stekajúci z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky, ktorá je umiestnená v spodnej časti grilu. Priamo nad horákmi je umiestnený špeciálny kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku na plameň a priamemu ohrevu mriežky plameňmi iba v jednom mieste. Praktickí užívatelia uvítajú odkladacie police, ktoré sú sklopné pre jednoduché uskladnenie. Dopravné valčeky Vám pomôžu premiestniť gril na akékoľvek miesto budete potrebovať. Technické údaje: výška grilu: 102 cm šírka grilu: 98 cm hĺbka grilovacej plochy: 37 cm výkon grilu: 5,5 kW počet horákov: 2 veľkosť plynovej bomby: 10 kg Obsah balenia: 1 x pojazdný gril PARTY POINT (obsahuje – poklop, teplomer, odkladaciu plochu, odkvapkávaciu nádobu, reguláciu teploty, vyberateľný rošt)

Ďalšie produkty z kategórie Plynový gril

Ďalšie produkty od výrobcu Cattara


Top