Botti Rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty Denver 1,5 l

Veľmi žiadaný produkt Botti Rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty Denver 1,5 l originál od značky Botti jednoducho získate práve lacno! Ponuky už od 59.49 €
Cena: 59.49 €

Rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty Botti Electronic Denver 1,5 l – ideálna pre ohrev umelého mlieka. Revolúcia medzi rýchlovarnými kanvicami! Tu je návrh Botti Electronic – rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty! Medzi nastaveniami prístroja nájdete aj možnosť rýchlej prípravy upraveného mlieka.Jedná sa o perfektnú kanvicu pre všetky novopečené mamičky. Ticho pripraví vodu bez toho, aby uprostred noci budilo ostatných členov domácnosti.Okrem toho môžete ľubovoľne nastaviť teplotu (40, 60, 85, 90, 100 °C), aby ste správne pripravili nasledujúce:

čierny čaj
ovocný čaj
zelený čaj
mätový čaj
instantná káva – čerstvo namletá káva.Má tiež funkciu udržiavania teploty na 2 hodiny, takže budete vždy pripravení pripraviť mlieko pre vaše dieťa počas chvíľky. Rýchlovarná kanvica je z vnútornej strany vyrobená z nehhrdz. ocele. Vo vnútri je ploché výhrevné teleso, ktoré sa ľahko čistí a je odolnejšie voči vodnému kameňu.Spotrebič má zodpovedajúce ochranné opatrenia na ochranu pred prehriatím a zapnutím bez obsahu vody. Otočná poloha umožňuje umiestniť kanvicu kamkoľvek na kuchynskú linku.

Ďalšie produkty z kategórie Rýchlovarné kanvice

Ďalšie produkty od výrobcu Botti


Top