Bidetová batéria HANSGROHE METROPOL -74522000

V zľave tento produkt Bidetová batéria HANSGROHE METROPOL -74522000 od obľúbenej značky HANSGROHE môžete nájsť práve skutočne lacno. Teraz zaobstaráte len za 499.57 €
Cena: 499.57 €

Bidette 1jet, ručná sprcha/Metropol, páková umývadlová batéria so strmeňovou rukoväťou, sada 1,60 m – to je Hansgrohe Metropol. Dokonalá kombinácia estetiky, spracovania a vysokej kvality.

Parametre:
– ComfortZone 110
– prietok: 5 l/min
– keramická kartuša
– nastaviteľné obmedzenie teploty
– odtoková súprava Push-Open G 1¼
– vhodné pre prietokové ohrievače
– veľkosť prívodu DN15

zahŕňa:
– páková umývadlová batéria 110 so strmeňovou rukoväťou a výtokovou súpravou Push-Open (74507000)
– Bidette 1jet, ručnú sprchu/Porter´S sprchový držiak v sade s tlakovou sprchovou hadicou 1,60 m (32128000)

Technológia QuickClean
Neradi upratujete? Systém QuickClean od spoločnosti Hansgrohe umožňuje okamžite odstrániť nečistoty a usadeniny vodného kameňa z vodovodných batérií a spŕch. Postarajú sa o to flexibilné silikónové výlevky.

Technológia AirPower
Sprchová technológia AirPower od spoločnosti Hansgrohe mieša vodu so vzduchom. Vychutnajte si príjemne perlivý pocit AirPower na pokožke a zároveň šetrite vodou. Voda obohatená vzduchom vytvára veľké, plné a mäkké kvapky. To vám umožní efektívnejšie využívať vodu.

Technológia EcoSmart
Sprchy a batérie Hansgrohe vybavené technológiou EcoSmart spotrebujú o 60 % menej vody ako bežné výrobky – bez toho, aby to bolo na úkor komfortu. Môžete tak znížiť spotrebu vody a náklady na energiu a šetriť cenné zdroje.

Technológia ComfortZone
Veľkorysé rozmery, inovatívna technológia, intuitívne ovládanie. Význačný dizajn, vysoké bezpečnostné štandardy a zvýšený komfort: Vodovodné batérie Hansgrohe s týmto označením rozšíria vašu zónu ComfortZone.

Ďalšie produkty z kategórie Bidetové batérie

Ďalšie produkty od výrobcu HANSGROHE


Top