Bestway 65115 Cove Champion nafukovací kajak

Tento veľmi žiadaný výrobok Bestway 65115 Cove Champion nafukovací kajak značky Bestway jednoducho môžete získať u nás teraz za výpredajovú cenu. Akčná cena už od 90.90 €
Cena: 90.90 €

Užite si leto a nechajte sa unášať po jazere, rieke alebo na mori v nafukovacom kajaku. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete, 1 pádlo, 1 ručnú pumpu a opravnú náplasť. Kajak je ľahký, navrhnutý pre rýchle a jednoduché zostavenie a je možné ho jednoducho nafúknuť pomocou ručnej pumpy Air Hammer™. Blokujúce sa ventily umožňujú rýchle vypúšťanie.Má pohodné, nastaviteľné sedátko s operadlom. V kajaku je tiež dostatok úložného priestoru na občerstvenie a ďalšie vybavenie či iné vodné potreby. Je ľahko ovládateľný vďaka dvom odnímateľným kýlom na dne. Má trojkomorovú konštrukciu a pevnú nafukovaciu podlahu. Praktické je lano na upevnenie batožiny, ktoré sa nachádza vpredu aj vzadu a tiež lano na uchopenie okolo celého trupu. Vyrobené z pevného a kvalitného PVC.Technické parametre:

hliníkové pádlo: 2,18 m
maximálna nosnosť: 100 kg
počet osôb: 1
rozmer balenia: 39 x 75 x 19 cm
hmotnosť balenia: 9,42 kg
rozmer nenafúknutého kajaku: 275 x 102 cm (dl. x š)
odporúčané vybavenie: záchranná vesta.Odporúčanie: eprekračujte maximálny počet odporúčaných osôb a odporúčané zaťaženie. Dodržujte postupy v užívateľskej príručke.

Ďalšie produkty z kategórie Hračky do vody

Ďalšie produkty od výrobcu Bestway


Top