Bazénový vysávač Star Vac

Tento exkluzívny produkt Bazénový vysávač Star Vac od značky Marimex jednoducho môžete získať u nás naozaj výhodne. Akčné ceny už od 43.09 €
Cena: 43.09 €

Bazénový vysávač Star Vac z kategórie Záhrada | Bazény a vírivky | Príslušenstvo k bazénom | Čistenie bazénov a vody kúpite na Kokiskashop.sk za 43.09 €.

Univerzálny bazénový vysávač. Je možné pripojiť k väčšine bazénov predávaných v SR. Vysávač Star Vac obsahuje sadu nástavcov pre efektívnejšiu údržbu, ako je napr. modul na vysávanie rohov bazénov. Technické údaje: použitie na kartušové aj pieskové filtračné zariadenie od 2 m³/h napojenie na priechod stenou alebo na skimmer bazéne Obsah balenia: telo vysávača (vnútorná sieťka na hrubé nečistoty) skladacia tyč 1,5 m hubica na vysávanie dna hubica na vysávanie rohov hadica 2 x 2,5 m + spoj hadíc 2 druhy nástavcov pre napojenie na priechod stenou alebo skimmera Rozmery balenia: výška: 21 cm šírka: 41 cm dĺžka: 20,5 cm váha v kg: 1,8 Upozornenie k videu: novo sa k vysávaču Star Vac dodávajú iba dva druhy nástavcov na napojenie na priechod stenou bazénu.

Ďalšie produkty z kategórie Čistenie bazénov a vody

Ďalšie produkty od výrobcu Marimex


Top