Batéria so sprchou HANSGROHE PURAVIDA – 15446000

Akčný výrobok Batéria so sprchou HANSGROHE PURAVIDA - 15446000 od známej značky HANSGROHE môžete zohnať práve za výhodnú cenu. Cena od 1120.89 €
Cena: 1120.89 €

HANSGROHE PURAVIDA štvorotvorová armatúra sa dokonale hodí do každej kúpeľne. Vaša kúpeľňa získa nádych luxusu. PuraVida je produktový rad spoločnosti Hansgrohe, ktorý svojím tvarom a funkčnosťou siaha ďaleko do budúcnosti. PuraVida získala medzinárodné ocenenia za inovatívne funkcie a sochársky vzhľad. Komfort, šarm a intuitívne, používateľsky prívetivé ovládanie vytvárajú v zariadení PuraVida príjemný celok, ktorý vás pozýva do sveta wellness a pôžitkov.

Parametre:
– veľkosť prívodu DN15
– výstup: 207 mm
– max. dĺžka predĺženia ručnej sprchy: 1,10 m
– farba: chróm
– keramické ventily 90 na teplú a studenú vodu
– pre sprchu s normálnym prietokom
– prietok: 22 l/min
– integrovaný držiak sprchy

Sada obsahuje: rukoväte, rozety, vaňový výtok, spätný ventil

Potrebné na inštaláciu:
– základné teleso k štvorotvorovej armatúre na okraji vane DN15 (# 13444180)

QuickClean: Kto rád upratuje? Náš vynález QuickClean okamžite odstraňuje nečistoty a usadeniny vodného kameňa v sprchách a vodovodných batériách. Postarajú sa o to pružné silikónové klzáky. Pozor na kópie: iba logo QuickClean zaručuje skutočnú kvalitu Hansgrohe!
AirPower. Spoločnosť Hansgrohe v tejto sprchovej technológii mieša vodu a vzduch, takže si môžete vychutnať príjemné bublinky AirPower na celom tele.Vďaka vode obohatenej o vzduch sú kvapky plnšie, ľahšie a jemnejšie. Vaša spotreba vody bude efektívnejšia.

Ďalšie produkty z kategórie Vaňové batérie

Ďalšie produkty od výrobcu HANSGROHE


Top