Anaterra Záhradný oblúk pre popínavé rastliny, 2 ks, 13 mm

Kvalitný a obľúbený výrobok Anaterra Záhradný oblúk pre popínavé rastliny, 2 ks, 13 mm originál od výrobcu Anaterra nájdete práve teraz v zľave. Ponuka od 40.39 €
Cena: 40.39 €

Anaterra Záhradný oblúk pre popínavé rastliny, 2 ks, 13 mm z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie | Oblúky a pergoly kúpite na Kokiskashop.sk za 38.99 €.

Oživte svoj vonkajší priestor s exkluzívnym dizajnom anaterra oblúka pre popínavé rastliny! Keď konečne prídu prvé teplé dni roka a slnko nás nabáda von, je to ten správny čas ozdobiť svoju záhradu jednoduchými nápadmi, ktoré ju ešte viac skrášlia. Tento rozkošný kovový oblúk je nielen esteticky príťažlivý, ale aj nesmierne funkčný, ponúka skvelú podporu pre vaše obľúbené popínavé rastliny. S jeho bezproblémovou montážou sa stáva prvkom Vašej záhrady, pripraveným zdobiť vonkajší priestor s eleganciou a šarmom.
S naším dodávaným montážnym materiálom je inštalácia jednoduchá a rýchla. Konštrukcia sa upevňuje do hĺbky 20 cm do zeme a 13 mm priemer rúrok zaisťuje, že ružový oblúk zostane pevne na svojom mieste. Oblúk z práškovo lakovaného kovu poskytuje oporu všetkým popínajúcim rastlinám a efektne ich zvýrazní. Či už ako vstupná brána do malej zelenej oázy alebo ako oddeľovač medzi rôznymi časťami záhrady.
Zvoľte si tento záhradný oblúk a doprajte svojej záhrade nielen podporu pre rastliny, ale aj jedinečný vizuálny prvok, ktorý oživí váš vonkajší priestor s eleganciou a pôvabom!
Technické údaje:

rozmery: 240 x 140 x 37 cm (v x š x h)
priemer tyčí: cca 13 mm
materiál: práškovo lakovaný kov

Obsah balenia:

2 x demontovaný záhradný oblúk pre popínavé rastliny

Ďalšie produkty z kategórie Oblúky a pergoly

Ďalšie produkty od výrobcu Anaterra


Top