Absodry Duo Family Bag Original Grey pohlcovač vlhkosti

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Absodry Duo Family Bag Original Grey pohlcovač vlhkosti od známej značky Everbrand ľahko zaobstaráte práve teraz naozaj lacno. Akčná cena od 24.99 €
Cena: 24.99 €

Znížte riziko plesní a zápachu a znížte vlhkosť svojho domova. Pohlcovač vlhkosti je v tvare nenápadného valca, ktorého dizajn je navrhnutý tak, aby bol príjemným doplnkom každej modernej domácnosti. Pracuje potichu a vašou jedinou úlohou je raz za pár dní vyliať nádržku s kondenzovanou vodou. Vďaka svojej farbe a tvaru nebude nikde rušiť a vy ho samozrejme môžete premiestňovať z miesta na miesto.
Prebytočná vlhkosť veľmi často vzniká v kúpeľni či kuchyni. Ideálna hladina vlhkosti (40-60 %) je tam veľmi často prekračovaná a hrozí vznik alergie či dýchacích ťažkostí. Pohlcovač vlhkosti Everbrand dokáže pomôcť a budete prekvapení, koľko vody za pár dní budete musieť vyliať z nádržky. Skoncujte s nevyhovujúcim prostredím, ktoré je nepríjemné hlavne pre osoby s alergiami na plesne.Súčasťou balenia je jedna dávka špeciálnych kryštálov. ktoré iba vyberiete z plastového vrecka a vložíte do pohlcovača. Podľa vzdušnej vlhkosti vo vašom interiéri budú fungovať až 90 dní. Počas tejto doby je potrebné vylievať nádržku s kondenzovanou vodou. Po vyčerpaní funkcie kryštálov je potrebné ich vymeniť. Náhradné náplne do pohlcovača Everbrand sú bežne k dostaniu za rozumnú cenu.Parametre:

nie je potrebné pripájať k el. sieti
vyrobený z recyklovaného plastu
maximálna veľkosť miestnosti 50 m3
maximálna výdrž jednej náplne: až 90 dní
neutralizuje pachy v miestnosti

Ďalšie produkty z kategórie Prípravky na čistenie


Top