18 dielny set úložných dóz, plast, sivé

Unikátny produkt 18 dielny set úložných dóz, plast, sivé od kvalitnej značky KokiskaShop jednoducho môžete zohnať tady takmer zadarmo. Ponuky od 33.59 €
Cena: 33.59 €

18 dielny set úložných dóz, plast, sivé z kategórie Dom a bývanie | Do kuchyne | Kuchynský riad | Plastové dózy kúpite na Kokiskashop.sk za 33.59 €.

Zorganizujte si život s dokonalou sadou úložných boxovMáte už dosť preplnených priestorov a ťažko hľadáte, čo potrebujete? už nemusíte hľadať ďalej! predstavujeme vám našu súpravu úložných boxov, ktorá je dokonalým riešením, ako mať svoje veci prehľadne usporiadané a ľahko dostupné. Efektívny a odolný dizajnNaša súprava úložných boxov, vyrobená zo 100 % plastu, je konštruovaná tak, aby vydržala. Každý box je navrhnutý tak, aby vydržal každodenné opotrebovanie, čo zaručuje dlhodobú životnosť. Vďaka trom rôznym veľkostiam môžete ľahko uložiť rôzne predmety, od drobných doplnkov až po väčšie nevyhnutnosti.Štýlový a všestrannýElegantná sivá farba našej súpravy úložných boxov dodá každému priestoru nádych sofistikovanosti. Či už ich umiestnite do spálne, obývačky alebo kancelárie, tieto boxy sa bez problémov začlenia do akéhokoľvek štýlu zariadenia. Ich stohovateľný dizajn vám umožní maximalizovať úložný priestor, takže sú ideálne do malých bytov alebo obmedzených úložných priestorov. Pohodlie na dosah rukyRozlúčte sa s prehrabávaním sa v neprehľadných zásuvkách a skriniach! naša súprava úložných boxov poskytuje jednoduchý prístup k vašim veciam. Priehľadný dizajn vám umožní rýchlo identifikovať obsah každého boxu, čím vám ušetrí čas a frustráciu. Bezpečné viečka zabezpečujú, že vaše veci zostanú v bezpečí a chránené, čo vám dodá pokoj. Technické údaje:Typ výrobku: Dóza na drobné predmety: Sada úložných boxov (18 kusov)Materiál: Materiál: 100% plastRozmery: (6 kusov): 9 x 17 x 20 cm / 2000 ml9 x 17 x 15 cm / 1500 ml (6 kusov)9 x 17 x 10 cm / 1000 ml (6 kusov)Farba: siváNedovoľte, aby neporiadok ovládal váš život. Investujte do našej súpravy úložných boxov a zažite radosť z usporiadaného životného priestoru bez stresu. Objednajte si teraz a premeňte svoj domov na oázu poriadku!

Ďalšie produkty z kategórie Plastové dózy

Ďalšie produkty od výrobcu KokiskaShop


Top